Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Úterý, 23.01. 2018
a svátek má : Zdeněk
Co letos podnikáme se studiem Sedmé nebe?
 
ACRO YOGA JOGA katka buresova libor hiller

 Workshopy

 

SOBOTA 3.2. Esence dynamické jógy s Láďou Pokorným

10:30 - 14:45

Náš skvělý přítel a dlouholetý učitel  a praktikant ashtanga jógy zavítá do našeho studia, aby nás opět zavedl do větší hloubky fyzické jógové praxe.

Cena:690 Kč


NEDĚLE 4.2. Acro jóga s Katkou a Liborem

10:30 - 13:30

Acro jóga v našem podání je vhodná pro všechny, jde nám hlavně o to, abyste se dobře bavili, něco nového se naučili a všichni (bez ohledu na pokročilost) dostali něco, na čem mohou pracovat. Ať už jste tedy jógu ve dvojicích, či jiných -icích někdy zkoušeli, nebo ne, tenhle workshop je pro vás :-P

Cena:490 Kč

 

 

 
SOBOTA 24.2. Jógová pozice je pevná a poholdná...ale jak na to

10:30 - 13:00


Na tomhle workshopu se zameříme na to, jak najít takovou ásanu, ve které se budete cítit "jako doma", případně jak se tovému pocitu postupně přibližovat. Projdeme některé základní jógové pozice od bojovníků, po pozice v sedě a budeme s nimi trochu experimentovat. Workshop je vhodný pro všechny, kteří mají pocit, že potřebují vědět a zažít víc, než se stihne během jógových lekcí.

Cena: 490 Kč

 

 

NEDĚLE 25.2. Seminář kundalini jógy na téma mysl a meditace
9:30 - 12:30
 
Seminář Kundalini jógy kombinuje fyzické cvičení, meditace,
relaxace, mantry a pránajámu (dýchací techniky). 

Cena: 550 Kč

 

 

SOBOTA 17.3.Otevírání kyčlí s Katkou

10:30-13:30

Jelikož z vlastní zkušenosti ví, jak může být náročné pracovat s propojenou oblastí kyčlí a spodních zad, rozhodla se s vámi o své zkušenosti a tipy vzešlé z její jógové  praxe podělit. Na tomto workshopu jsem vítáni všichni, kteří se chtějí ve své jógové praxi posunout dál, najít další možnosti svého těla a hlavně vyhnout se zranění především v oblasti kolen.

Cena 490 Kč

 

Víkendy

opět se vracíme do našeho milovaného resortu Svatá Kateřina - tentokrát v zimě. Doufáme, že si užijeme romanticky zasněženou krajinu a pocit ze sauny, vířivky a výborného jídla tím bude ještě intenzivnější. Jako vždy jedeme od pátku do neděle a máme 4 jógové lekce (tentokrát ale žádnou venku ;) )

 

9.-.11.2. 2018

Resort Svatá Kateřina leží na Vysočině, a je obklopen krásnou přírodou. Nabízí wellness v ceně pobytu, výbornou restauraci, vyjížďky na koních, skvělé maséry, různé sportovní vyžití.

Cena:3090 Kč

 

18.-20.5. 2018

Resort Svatá Kateřina leží na Vysočině, a je obklopen krásnou přírodou. Nabízí wellness v ceně pobytu, výbornou restauraci, vyjížďky na koních, skvělé maséry, různé sportovní vyžití.

Cena:3090 Kč

 

Jóga u moře na řeckém ostrově Rhodos

Jako už tradičně, vyrážíme v červnu s jógou do Řecka. Tentokrát jsme vybrali ostrov Rhodos (máme na něj skvělé reference :)) ) Cvičíme 1 - 2 denně, jezdíme po výletech a užíváme si sluníčka. Jógu pro vás bude učit Katka Burešová

 

Termín: 12.-19.6.2018

Informace nejdete již dnes na našich webových stránkách v sekci Novinky.

 

 

Jóga u moře na krásném řeckém ostrově Lefkada

Letos přidáváme ještě jeden termín jógového pobytu v Řecku:

 7.-14.9. 2018

Pokud jste na Lefkadě ještě nabyli, je čas vyrazit. Tohle místo je naší nejoblíbenější destinací v Řecku!

Lefkada je relativně velký ostrov u západního pobřeží pevninského Řecka. Samotný ostrov je od pevniny oddělený pouze úzkým průplavem, který byl v šíji v minulosti několikrát prokopán a opět zasypán. Dnes vede na ostrov z pevniny zvedací most.

Jako všechny Jónské ostrovy, i Lefkada je ostrov relativně zelený a hornatý. Nejvyšší hora je vysoká přes 1100 metrů nad mořem (doslova), zdejší pohoří se jmenuje Stavrotas. Je tu mnoho nádherných pláží s pískem a oblázky amoře je tu tyrkysově modré.

 

Příjemný hotel Santa Marina  s bazénem je 450 m od moře. V ceně je polopenze a cvičení jógy 1-2-denně. Učí opět Kateřina Burešová, cena 17 100 Kč

 

Pro informace prosím pište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Doufáme, že jste si z naší nabídky vybrali a budeme se těšit brzy na viděnou!