Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Neděle, 17.02. 2019
a svátek má : Miloslava

6. Narozeniny studia Sedmé nebe!

 

joga yoga ladislav lada pokorny sedme nebe Sedmé nebe bude 12.3. 2019 slavit své 6. narozeniny a my se rozhodli to udělat stylově - už v sobotu 9.3. workshopem s naším oblíbeným báječným učitelem jógy Láďou Pokorným a pak kirtanem pro všechny a v neděli 10.3. budou oslavy pokračovat Acro jógou s Katkou a Liborem

SOBOTA 9.3.

10:30 – 13:30 Esence dynamické jógy s Láďou Pokorným

Pojďte se ponořit hlouběji do tajů jógy a zjistit, že zdaleka není tak tajemná
Láďa Pokorný, dlouholetý praktikant Ashtanga jógy vás provede detaily jógových pozic a pomůže vám nastavit takovou praxi, která bude přínosem pro vaše tělo i mysl.
Na tomto workshopu si projdeme správné zapojení středu těla, naučíme se otevírat kyčle, tak abychom mohli uvolnit bedra a odlehčit kolenům.
Workshop je vhodný pro všechny, co pravidelně praktikují nějaký z dynamických směrů jógy (Ashtanga jógu, Vinyása jógu, Power yogu,...) a chtějí se zaměřit na více detailů, aby pro ně měla každá praxe ještě více benefitů a praktikovali bezpečně a bez zranění. Není vhodný pro ty, co s jógou úplně začínají.
Pokud vás jóga zajímá více do hloubky, je tohle perfektní příležitost jak se toho zase spoustu dozvědět.
A nebojte se, nemusíte praktikovat léta, abyste na workshop mohli přijít, stačí umět alespoň pozdravy slunci a mít chuť se něco naučit :)) 

Cena: 550 Kč 

14:00 – cca 16hod Kirtan (zpíváni manter) pro všechny

Pak se pojďte potkat a zazpívat (zabroukat, poslechnout) si pár manter.
Sejdeme se ve studiu Sedmé nebe na Hájích. Pokud máte bubínky, meditační mísy, jakékoliv nástroje můžete je vzít s sebou, ale také nemusíte. Tohle setkání bude z prosté radosti ze sdílení. 
Kdo kirtan neznáte, vězte, že nemusíte umět zpívat, ani texty manter. Mantru vám vždy "předzpíváme" a vy jen zopakujete pár slov. 

Můžete přijít i jen na kirtan, účast na něm je zdarma :))


Neděle 10.3.

10:30 – 13:30 Acro jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Pojďte s námi zjistit jak báječné je překonávat výzvy ve dvou a více lidech. Pojďte s námi objevit, že zvládnete mnohem víc, než jste si kdy dokázali představit. Pojďte s námi létat.

Už jste někdy acro jógu zkoušeli, ale nemáte moc času trénovat, tak se vám to už trochu vypařilo? Acro jógu zkoušíte občas z videií, ale některých prvků se bojíte, nebo nevíte jak na ně? Ještě nikdy jste acro jógu nezkoušeli, ale máte chuť zjisti jaké to je bezpečně si zalétat?
Pak je tohle workshop pro vás :))
3 hodiny partnerské jógy pro začátečníky i ty, co již acro jógu někdy zkoušeli. Nepotřebujete ani parťáka, ani předchozí zkušenosti, přijďte to vyzkoušet!
Workshop bude vhodný i pro ty, kteří nebyli na žádném acro workshopu - jako vždycky projedeme i základy.
Acroyoga vychází z prvků jógy, z dynamiky akrobacie a přidává i špetku pečující thajské masáže. Díky tomu buduje sílu, ale i důvěru, zlepšuje koordinaci a schopnost spolupráce i komunikace.
Ale hlavě je hravá :)).
Nemusíte se bát žádných velkých složitostí, nebo toho, že jste jógu nikdy nezkoušeli. Není třeba ani předchozí zkušenost, ani partner.
Stačí přijít jen s dobrou náladou a chutí zkusit něco nového. Workshop je určen především úplným začátečníkům, ale i mírně pokročilí se nudit nebudou.
Acroyoga vás bude bavit!
Nebojte se a přijďte zkusit létat ;)

Těší se na vás Katka a Libor

Cena: 490 Kč /osoba

Oslavíme nejen narozeniny Sedmého nebe, ale i již brzy přicházející jaro :)

Přihlášky a informace na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.