Přihlásit Registrace

Prihlásit se k Vašemu účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat

Vytvořit účet

Pole označená (*) jsou povinná.
Jméno a Příjmení
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrzení hesla *
Email *
Potvrzení emailu *
Dnes je : Středa, 23.01. 2019
a svátek má : Zdeněk

Sobota 24.2.

Jógová pozice je pevná a pohodlná...ale jak na to?

 


katka katerina buresova joga yoga backbendSOBOTA 24.2. 
10:30 - 13:00

V jedné z Patanjaliho súter se jógová pozice, čili ásana popisuje jako pozice pevná a pohodlná. Pro nás to může znít poněkud nedosažitelně, ale v kontextu doby to má logiku. Tehdy se totiž ásanou myslel převážně meditační sed - zkřížený a nebo v lotosu. Jelikož lidé té doby neseděli hodiny a hodiny na židlích a místo toho trávili čas sezením v podřepu a nebo na zemi, byl pro ně tento sed opravdu pevný a pohodlný. Dnes je náš životní styl jiný a tak musíme trochu pracovat, abych se k tomuto pocitu dostali. Postupem času se vytvořily pozice, které k tomuto pevnému a  pohodlnému sedu vedou a navíc mají mnoho dalších blahodárných účinků na tělo.

 

Na tomto workshopu se budeme zaobírat tím, jak tyto pozice, které dnes nazýváme jógovými, vnímat jako pro nás pohodlné - případně jak se k tomuto pocitu postupně propracovat.

Budeme trochu experimentovat. Začneme základními pozicemi ve stoje a v sedě a podle toho jaká se sejde skupina jaké bude mít potřeby se budeme posouvat.

Tenhle workshop je vhodný pro všechny, kterým nestačí informace z lekcí jógy a chtějí proniknout do větší hloubky a k lepšímu pochopení fyzické jógové praxe.

 

 

Těším se na vás 

 

Cena:490 Kč

 

Přihlášky prosím na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.